Skuteczne usuwanie nieestetycznych zmian skórnych

 

Zmiany skórne nie są tylko defektem wizualnym, ale mogą też niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka. Chcąc pomóc takim osobom w poprawie ich komfortu i zadowolenia ze swojego wyglądu, specjaliści opracowali technologię OneTec, która umożliwia usunięcie niechcianych defektów skóry. Cieszy się ogromną popularnością ze względu na natychmiastowe efekty, widoczne od razu po zabiegu, jak też wysoki poziom bezpieczeństwa. Do wykonania zabiegu potrzebne jest specjalne urządzenie, wykorzystujące zjawisko koagulacji.

 

Jak to działa?

 

Aby lepiej zrozumieć wpływ technologii OneTec na skórę człowieka, należy poznać sposób działania nowoczesnego urządzenia. Jego producentem jest niemiecka firma Premium Aesthetic, która od ponad 30 lat zajmuje się opracowywaniem metod z zakresu leczenia problemów skórnych. Na podstawie wieloletnich badań oraz aktywnych poszukiwań możliwie jak najbardziej bezinwazyjnej metody leczenia, stworzyli urządzenie OneTec. Zastosowano w nim RSW, czyli spektrum fal radiowych. Urządzenie posiada kilka gotowych programów, pozwalające na wybór tego, które najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom skóry pacjenta. Mikroprocesor steruje długością impulsów, natężeniem i częstotliwością.

Zmiany skórne niszczą prądy o wysokiej częstotliwości, jakie wytwarzane są przez urządzenie. Ponadto emisja ciepła wywołuje termiczne uszkodzenia białek, które znajdują się w tkankach. Urządzenie posiada kilka końcówek, które podobnie jak programy wybieramy na podstawie analizy zmian. Zawsze uwzględniamy poziom uszkodzenia skóry, głębokość zmiany, jej lokalizację i wielkość.

 

Bezinwazyjna poprawa wyglądu skóry

 

Technologia ta cechuje się wszechstronnością działania oraz szerokim zakresem wykorzystania. Pozwala usunąć zarówno mniejsze zmiany skórne, jak też większe i bardziej widoczne. Skutecznie pozbywamy się naczynek oraz naczyniaków. Bardzo dobrze sprawdzi się przy skutkach starzenia się organizmu, widocznych na zewnątrz, czyli przy zmarszczkach, przebarwieniach i plamach starczych. Zabieg możemy polecić pacjentom z pajączkami i włókniakami. Przeprowadzany jest we wszystkich miejscach na ciele.

 

 

Dodatkowe informacje

  • Partie ciała: Twarz
  • Kategoria: Usuwanie zmian skórnych
  • Koszt: 100 - 350 zł
  • Czas zabiegu: 60 min
  • Znieczulenie: nie