MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN

Dodatkowe informacje

  • Partie ciała: Twarz
  • Kategoria: Mezoterapia
  • Koszt: dermapen + kwas : 350,00 dermapen na sucho twarz: 300,00 dermaen na sucho tw/sz/d : 480,00
  • Czas zabiegu: 60 min
  • Znieczulenie: tak/nie

Dermapen to nowoczesna technologia, z pomocą której efektywnie można poprawić wygląd skóry na całym ciele. Jej największą zaletą jest precyzyjność podczas zabiegu oraz możliwość regeneracji skóry. Dzięki temu skóra po zabiegu z użyciem dermapenu staje się odżywiona, nawilżona oraz zdrowsza. Kiedy warto zdecydować się na zabieg z dermapenem i jakich jeszcze efektów można się spodziewać?Dermapen to innowacyjny zabieg, który polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry, które pobudza regenerację włókien kolagenowych oraz elastyny. Zabieg ten znany jest również, jako mezoterapia mikroigłowa. Wszystko dlatego, że podczas zabiegu skóra nakłuwana jest poprzez liczne mikroigły znajdujące się w głowicy urządzenia.

Efekty i zalecenia po zabiegu

Dermapen to niezwykłe efekty w postaci ujędrnienia skóry oraz spłycenia zmarszczek oraz blizn. Dlatego chętnie decydują się na zabieg osoby chcące odmłodzić wygląd skóry. Ponadto dermapen sprawia, że przebarwienia na skórze oraz cienie pod oczami stają się mniej widoczne, a przez to skóra wygląda na promienną i wypoczętą. Warto również mieć na uwadze, że dermapen wykorzystywany jest podczas redukcji blizn potrądzikowych, a efekty jakie uzyskuje się po serii zabiegów, to przede wszystkim znaczne zmniejszenie widoczności niedoskonałości skórnych.

 

Aby jak najszybciej osiągnąć wyżej wymienione efekty, należy zwrócić uwagę na pielęgnację po zabiegu. Dermapen i główne zalecenia po zabiegu to regularne i głębokie nawilżenie skóry oraz unikanie długiego i intensywnego przebywania na słońcu zaraz po zabiegu. Należy pamiętać, że po zabiegu przez 2 – 3 dni może utrzymywać się lekka opuchlizna i zaczerwieniony kolor skóry. Dlatego mimo możliwości normalnego funkcjonowania i szybkiego powrotu do codziennych czynności, warto zorganizować sobie czas po zabiegu, bez spotkań oraz długiego przebywania na słońcu.